*..de nem kell más nekem, csak Ő. *
Oldalak
Főoldal
Linkcserék. ♥
2012. március 18., vasárnap
Távolból írok kedvesem. Nagyon távol vagy már, azt hiszem. Nem mondhatom, hogy könnyű volt a szakítás, bár most már jól érzem magam...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése