2012. március 18., vasárnap


Távolból írok kedvesem. Nagyon távol vagy már, azt hiszem. Nem mondhatom, hogy könnyű volt a szakítás, bár most már jól érzem magam...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése